Inkubatorprogram for deg som vil bygge en bærekraftig forretningsmodell!

Norge er avhengig av nye entreprenører som tenker og skaper innovasjon, dette vil igjen gi fremtidig bærekraftig økonomisk vekst i samfunnet.

Gründerhuset Hi5 og START i Vestfold har som mål å bidra til at flere bedrifter lykkes på sin gründerreise, ved å øke kunnskapen innenfor entreprenørskapsfaget.

Vi har i samarbeid satt opp et inkubatorprogram, som starter opp 6. september. Dette er for å skape bærekraftige, kommersielle og skalerbare forretningsmodeller i vår region. 

Kurset går over 10 samlinger, hvor 2 er fysiske og 8 digitale. 
Det er bindende påmelding og det forventes at du deltar på de fleste samlingene. 

Du finner mer informasjon og påmelding til selve programmet her.

Relaterte artikler

Risk Management Consultants AS

Risk Management Consultants AS (RMC) er et selskap med fagspesialister innenfor fagfeltene HMS/SHA, kvalitetssikring og beredskap, som leverer tjenester til kunder innenfor bygg og anlegg,

Kunstkraft

Kunst Kraft – kunst av lek og kraft i gjenbruk. Vi bruker overskuddsmaterialer fra andre bedrifter til å skape kreative arrangementer. Disse vil være basert

High five!

Legg igjen et telefonnummer, så vil du bli kontaktet av Jonthan Hall eller Trine Tenvik sporenstreks.