For Sikkerhetsskyld AS

Jan-Tore Dilling har bakgrunn  fra Direktoratet for Samfunnssikkerhet og Beredskap (DSB). Han har etablert selskapet For Sikkerhetsskyld AS.

Selskapet forenkler hverdagen for kommunale brannvesen og eiendomsbesittere (særlig de litt større eiendomsbesittere). De bistår kunden med å forebygge brann og drifte bygninger.

For Sikkerhetsskyld tilbyr kurs, og har allerede en etablert kundemasse blant Norges Brannskoler og Norsk Brannvernforening. De har hele Norge som nedslagsfelt.

Selskapets mål med sin deltakelse på Hi5 er å bygge opp et digitalt kompetansetilbud med spesialiserte kurspakker i tillegg.

Jan-Tore er en meget erfaren og kunnskapsrik fagmann, som har jobbet innen brannfaget siden 2002.

Relaterte artikler

Mandag Igjen

Mandag Igjen er vekstbyrået som skaper resultater i krysningspunktet markedsføring, kommunikasjon og innovasjon.  Mandag Igjen kan hjelpe deg med å: Vi vil hjelpe deg til å bli

Aaby Solutions AS

Aaby Solutions AS skal være den ledende destinasjonen for kunder som søker pålitelige og innovative løsninger. Vi er forpliktet til kontinuerlig forbedring og å utforske

High five!

Legg igjen et telefonnummer, så vil du bli kontaktet av Jonthan Hall eller Trine Tenvik sporenstreks.